KONST / Litografier / Färglitografi 15017331
nr 1501 7331
Färglitografi
2 st, Gunnar Larsson. Signerade, yttermått inklusive ram: 70x85 ca
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:40:48
100 kr
150 kr
200 kr