KONST / Litografier / Färglitografi 15017331

nr 1501 7331

Färglitografi

2 st, Gunnar Larsson. Signerade, yttermått inklusive ram: 70x85 ca

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 november 2022
kl 20:40:48